ATV Nationals – High point – 4/30/22

Jayden Londerville – 1st OA – Pro sport, Production A, 450 A

Ήταν ένα απίστευτο Σαββατοκύριακο για τον αναβάτη Jayden Londerville με χορηγό GPS, καθώς σάρωσε τις κατηγορίες Pro Sport, Production A και 450A στη σειρά ATV Motocross National Championship Series (ATVMX), ένα Εθνικό Πρωτάθλημα AMA. Διεξήχθη στα βουνά της νοτιοδυτικής Πενσυλβάνια, ο τέταρτος γύρος πραγματοποιήθηκε στο εμβληματικό High Point Raceway με θερμοκρασίες στα μέσα της δεκαετίας του '70. Με έξι γύρους απομένουν, ο Λόντερβιλ πηδά στην τρίτη θέση σε πόντους για το Pro Sport, συνεχίζει να ηγείται της κατηγορίας 450A και τώρα είναι έβδομος στην παραγωγή Α. Σύμφωνα με τα λόγια του «Αυτό το Σαββατοκύριακο πήγε πολύ καλά. Τα αποτελέσματά μου φτάνουν επιτέλους εκεί που θα ήθελα». – Σας ευχαριστώ που οδηγείτε το GPS, Jayden!! 🏆🏁

Η σειρά 10 γύρων συνεχίζεται στις 14-15 Μαΐου στο Ironman Raceway στο Crawfordsville Ind.

Justice McDaniel – 450 B, Open B, Production Stock B/C

Ο αναβάτης Justice McDaniel με τη χορηγία GPS ξεκίνησε τη σεζόν του με τη σειρά ATVMX National Championship Series στο 3 Palms στο Conroe, TX. Τερμάτισε 1ος γενικής στο 450B, 2ος τόσο στο OpenB όσο και στο stock παραγωγής B/C. Στη συνέχεια πήγε στο Aonia Pass στην Ουάσιγκτον, GA. όπου τερμάτισε 1ος στο 450Β, 2ος στο Open B και στοκ παραγωγής B/C. Μόλις τελείωσε τον αγώνα του στο High Pointe στο Mount Morris, PA. και λέει ότι είχε ένα δύσκολο Σαββατοκύριακο, αλλά κατάφερε να συγκεντρώσει μια 2η θέση τόσο στο 450B όσο και στο Open B και μια 3η θέση στο απόθεμα παραγωγής B/C. Καλή δουλειά Δικαιοσύνη!! Σας ευχαριστούμε που οδηγείτε τα προϊόντα GPS Offroad!